VELİ – ÖĞRENCİ İLİŞKİSİNDE STEM YAKLAŞIMI

Çocuklarımızı okula göndermek, defter kitap almak, her türlü maddi ihtiyaçlarını karşılamak yeterli mi? Yaklaşık 20 yıl süren okul hayatlarında hiçbir zaman yanlarında olmayacak mıyız? İyi ama nasıl mı olacağız? Tabi ki Edu Tech STEM‘le.

Çocuğunuzla çarpanlara ayırma çalışmak ister misiniz? Matematik öğretmeni değilseniz herhalde istemezsiniz. Bunu doğal karşılıyoruz. Çünkü Edu Tech olarak biz doğal durumları çok seviyoruz. Onların sihirli bir değnekle çözülmesini beklemiyoruz. Doğal sorunlara doğal çözümler üretiyoruz. Şimdilik çarpanlara ayırmayı unutalım. Çocuğunuzla bulmaca çözmeye, puzzle yapmaya, küçük parçalardan büyük maketler inşa etmeye ne dersiniz? Harika bir hafta sonu etkinliği gibi duruyor değil mi? Kulağa bayağı hoş geliyor. Siz bir de içine girin de görün. Edu Tech STEM etkinliklerinde çocuğunuzun elinden almak isteyeceğiniz neler neler var.

Artık sosyal medyadaki ebeveyn – çocuk videolarını izleyip iç geçirme dönemi bitti. Usta bir baba ve mühendis bir anne olduğunuzu keşfetme zamanı geldi. Bir elinizle oğlunuzun, kızınızın elinden tutun diğer elinizle Edu Tech STEM setlerinden birini kapın ve evinizi bir laboratuvara dönüştürün. Traktörlerden, basit makinelerden yel değirmenlerine, 3D yazıcılara, uluslararası yarışma robotlarına varıncaya kadar sayısız teknolojik ürünü bizzat üretmek ve yenilerini icat etmek için hazır olun. Çocuklarınızla son derece keyifli vakitler geçirirken “Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu” diye iç geçirin. Sizinle arkadaşlarıyla olduğundan bile daha fazla eğlenen çocuklarınızı gururla izleyin.

Kategoriler

2018-01-12T10:25:18+03:00