Hakkımızda

Hakkımızda2018-01-10T19:30:54+03:00
Edu Tech - STEM Eğitim Materyalleri

Edu Tech temel sayısal bilimleri bir araya getiren ve gelişmiş ülkelerde hızla yaygınlaşan STEM yaklaşımına yönelik ürünleriyle ve hizmetleriyle eğitim – öğretim faaliyetlerine katkı sağlamayı amaçlayan bir şirkettir.

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik kelimelerinin İngilizce baş harflerinden oluşan STEM aslında son yıllarda önemi giderek daha fazla anlaşılan disiplinlerarası çalışmaların en etkili örneklerinden biridir. Uzmanlıkların insanlığa katkısı birkaç yüzyıldır çok iyi bir şekilde görülmüştür. Günümüzdeyse bu uzmanlıkların farklı alanlarla ilgili temel bilgilerle desteklenmesinin ortaya çıkardığı katma değerler fark edilmektedir. Pek çok bilim dalıyla ilgili temel bilgilere sahip olan kişilerin daha kolay uzmanlaştıkları, uzmanlıklarını daha iyi yorumladıkları ve çok daha üretken oldukları görülmektedir.

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında gelişmiş ülkeler arasında büyük bir rekabet var. Bu rekabette öne geçmek isteyen aktörler STEM yaklaşımını çoktan bir fırsat olarak değerlendirmeye başlamış, STEM projeleri geliştirmiş ve eğitim – öğretim kurumlarında STEM yaklaşımını yaygınlaştırmışlardır.

Edu Tech ülkemizin eğitim – öğretim kurumlarının ve milletimizin geleceği olan öğrencilerimizin bu yarışta geri kalmaması hatta en önde olması için var. STEM yaklaşımının temeli uygulayarak öğrenmeye dayanıyor. Bu da derslerle deneyleri birleştirmeyi gerektiriyor. Edu Tech ürünleri temel sayısal derslerin okullarımızda öğretilen konularını deneyler haline getiriyor. Edu Tech ürünleriyle kurduğumuz STEM laboratuarlarında bu deneyleri bizzat yapan öğrencilerimiz bildiklerini hayata geçiriyor, hayata geçirdiği için benimsiyor, benimsediği için üretiyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

STEM eğitimi alan ve ürünlerimizi kullanan 5,000+ kişi arasına katılmak istiyorsanız
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize iletmeniz durumunda ekibimiz en kısa zamanda size ulaşacaktır.