Anne ve Babalar

Anne ve Babalar2017-12-28T11:48:23+03:00
Edu Tech - STEM Eğitim Materyalleri

Edu Tech STEM, Dünyada kabul görmüş STEM eğitim modelini Türkiye’ye getiren ve bu modelin yayılarak eğitim sistemimize katkıda bulunmasını sağlamak amacıyla kurulmuş eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Bir çiçeğin kökleri gibi öğrenciler daha küçükken kendi yetenekleri ve geliştirilebilecek yetenekleri doğrultusunda yetişirlerse o bitki büyüyecek ve kendi genlerinden gelen çiçeğini oluşturacaklardır. O çiçek o bahçede eksik bir mavi, bir kırmızı, bir yeşil olacaktır.

Evet. Ürünlerimiz ile beraber gelen kurulum kılavuzları sayesinde çocuğunuz kurulum kılavuzunda yer alan adımları uygulayarak modelleri geliştirebilir.

Her yaş ve gruba göre setlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için setlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikle setlerin içerisinden çıkan kurulum kılavuzları sayesinde çocuklarımıza her bir modeli uygulamalarını sağlamalıyız. Çünkü her modele ait farklı kazanım bulunmaktadır. Tüm modellerin veya belli başlı temel kazanım bulunan modellerin oluşturulmasından sonra ise çocuklarımıza yeni hedefler belirleyip kendilerine özgü somut ve bu modelleri destekleyecek gerçek hayattan örnekler ile bilgi vermelerini sağlamalıyız. Bu şekilde çocuklarımız yapmış olduğu modeller üzerinden araştırma ihtiyacı duyacak (küçük yaş çocuklarda ebeveyn desteği çok önem arz etmektedir) ve bu şekilde teori ile uygulamayı birleştirerek kalıcı bilgi sağlamış olacaktır ve sürekli kendini geliştirme ihtiyacı hissedecektir. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını fark etmek, onların bu ihtiyaçlarına anlamak ve doğru şekilde yönlendirmek ebeveynlerimize düşün en önemli rollerden bir tanesidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR